Lista produktów według marki Footlogix

Footlogix to pierwsze tak skuteczne kosmetyki do pielęgnacji stóp stworzone z myślą o profesjonalnej pielęgnacji i leczeniu schorzeń skóry. Kosmetyki Footlogix pomagają zwalczyć problem suchych i pękających pięt, grzybicy paznokci czy trudnych w leczeniu stanów zapalnych u diabetyków.

Footlogix to pierwsze tak skuteczne kosmetyki do pielęgnacji stóp stworzone z myślą o profesjonalnej pielęgnacji i leczeniu schorzeń skóry. Kosmetyki Footlogix pomagają zwalczyć problem suchych i pękających pięt, grzybicy paznokci czy trudnych w leczeniu stanów zapalnych u diabetyków. Każdego dnia nasze nogi poddawane są przeciążeniom. Wiele godzin w zamkniętym obuwiu, praca stojąca lub fizyczna, wyczynowe uprawianie sportu – te czynniki mogą sprawić, że stopy nie będą prezentowały się atrakcyjnie.

Kosmetyki do stóp Footlogix wykorzystują technologię Dermal Infusion Technology, która umożliwia przenikanie składników farmaceutycznych przez rogową warstwę naskórka, aż do głębokich warstw skóry. Dzięki temu substancje lecznicze mogą działać tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Peeling do stóp, płyn do kąpieli, spray do stóp, preparat na grzybicę, aktywny mus o szybkim wchłanianiu, balsam do masażu – pośród produktów do pielęgnacji Footlogix znajdziesz wszystko, co niezbędne w skutecznej pielęgnacji podologicznej.

Mniej
Dodano do Listy Życzeń
Dodano produkt do porównania