Najczęściej kupowane


Lista produktów producenta: Filorga

Przez ponad 30 lat naukowcy z paryskiego laboratorium Filorga opracowywali i dostarczali na rynek niezwykle skuteczne i szeroko uznane produkty przeznaczone do walki ze starzeniem się skóry.

Ściśle strzeżone formuły kosmetyków klasy anti-aging zapewniają kosmetykom tej firmy wysoką skuteczność i światową reputację. Obecnie produkty marki Filorga sprzedawane są w ponad 60 krajach. Właściciele firmy postanowili jednak nie spocząć na laurach. Firma cały czas prężnie się rozwija inwestując w nowe technologie - wydatki na badania i rozwój (R&D) stanowią obecnie około 20% budżetu firmy.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Filorga Time Filler Night to kompleksowy krem przeciwzmarszczkowy na noc.  Redukuje i spłyca zmarszczki wszelkiego typu i zapobiega powstawaniu nowych. Wygładza i wyrównuje koloryt skóry. Skuteczność potwierdzona klinicznie

    169,00 zł
  • Filorga Meso Mask jest skuteczną i niezwykle ciekawą w działaniu maską o właściwościach wygładzających, przeciwzmarszkowych oraz rozjaśniających. Przeznaczone głównie użytkowników o skórze dojrzałej, zmęczonej i pozbawionej blasku.

    129,00 zł
  • Filorga C Recover to koncentrat przeznaczony do domowej kuracji witaminowej nadającej blasku skórze matowej, zmęczonej, ze zmarszczkami. Rozjaśnia i odmładza. Zapewnia intensywne, natychmiastowe nawilżenie. Usuwa oznaki zmęczenia. Poprawia kondycję skóry.

    149,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów