Lista produktów według marki GUAM Lacote

Kosmetyki włoskiej marki Lacote - GUAM z pewnością nie są zwykłym produktem do pielęgnacji ciała. Ich użytkowanie nie tylko poprawia wygląd skóry, lecz także pozytywnie wpływa na samopoczucie. Specjalna formuła błoto GUAM oraz specyfika produkcji pozwala skórze zachować młody wygląd przed długie lata.

Od 1986 r. aż do dziś firma Lacote, produkując najwyższej jakości preparaty do ciała i twarzy, wykorzystuje rozdrobnione i zmikronizowane Algi GUAM.


Algi morskie GUAM rodzą się na swoistych podwodnych plantacjach wraz z pierwszymi promieniami marcowego słońca, a ich zbiór rozpoczyna się w maju. Zebrane algi przewożone są łodziami na brzeg, gdzie porozkładane na ogromnych polach podlegają wysuszeniu przez słońce i oceaniczny, ciepły wiatr. Po procesie osuszania, który trwa minimum trzy dni, algi transportuje się do fabryk błota GUAM. Tam, pod nadzorem ekspertów firmy, przetwarzane są tak, aby uzyskane z nich preparaty cechowały się najwyższą jakością i skutecznością działania. Błoto z alg morskich GUAM Lacote produkowane jest jedynie z młodych, zdrowych alg, przetwarzanych przy użyciu opatentowanej metody E.B.A., polegającej na takim napowietrzaniu i wysuszaniu alg, aby nie straciły one swych cennych wartości.
Jednym z produktów powstających w wyniku przetwarzania morskich alg GUAM jest GUAM Fangi d`Alga, rewelacyjne błoto, bogate w pierwiastki, minerały, witaminy i proteiny, będące wspaniałym świadectwem wykorzystania darów natury dla potrzeb kosmetyki.
Preparaty zawierające Algi GUAM, nałożone na ciało, odżywiają skórę prawdziwym „morskim koncentratem”, o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem.
Unikalny skład błota GUAM sprawia, że błyskawicznie wyszczupla ono sylwetkę i redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej
Regularnie wykonywane zabiegi oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn, oraz poprawiają jego funkcjonowanie.
GUAM pomaga również łagodzić wiele dolegliwości o podłożu reumatycznym i dermatologicznym. Posiada właściwości antystresowe, poprawiające samopoczucie.
Systematyczne stosowanie tego preparatu znacznie przyczynia się do wzrostu aktywności i witalności organizmu.
Błoto GUAM to pierwsza na świecie opatentowana metoda, która łączy w sobie cztery naturalne metody wyszczuplające: algoterapię, aromaterapię, peloidoterapię oraz tzw. body wrap.
Wszystkie te czynniki sprawiają, że GUAM należy obecnie do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod błyskawicznego modelowania i wyszczuplania sylwetki.

Mniej
Dodano do Listy Życzeń
Dodano produkt do porównania