Najczęściej kupowane


Lista produktów producenta: Sesderma

Sesderma jest znanym hiszpańskim producentem kosmetyków najwyższej jakości przeznaczonych na wszelkie dolegliwości skóry. Firma znana jest, jako pionier innowacyjności w dziedzinie badań nad dermokosmetykami i ma koncie kilka niezwykle rzadko przyznawanych certyfikatów.

Obecnie Sesderma walczy o pozycję lidera wśród producentów preparatów dermatologicznych. Stale ulepsza swoje procesy technologiczne jak i receptury poszczególnych kosmetyków, tak aby coraz lepiej móc pomagać swoim klientom.


Laboratorium Sesderma jako pierwsze w Hiszpanii wprowadza kremy zawierające kwas glikolowy. Acglicolic pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się linii produktów naszego laboratorium.


Kremy i Serum Sesderma są popularne nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Laboratorium Sesderma cieszy się wspaniałą opinią i dzięki temu jest jedną z najpopularniejszych marek wybieranych przez profesjonalne gabinety kosmetyczne.


Sesderma wprowadziła również całą gamę produktów opartych na nanotechnologii. Departament badawczo-rozwojowy Sesdermy wynalazł technologię produkcji liposomów służących nie tylko jako składniki aktywne, ale również jako nośniki innych substancji aktywnych zwiększające ich skuteczność.


Poza pojedynczymi kosmetykami do pielęgnacji skóry, w ofercie naszego sklepu znajdziesz również zestawy Sesderma w promocyjnej cenie. Pozwalają one na kompleksową pielęgnacją skóry i wokół oczu. Najpopularniejsze tradycyjnie są zestawy Sesderma C-Vit, Sesderma Retises, Sesderma Sesgen i inne.

Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów