GUAM Fangocrema FIR 300 ml Zobacz większe

GUAM Fangocrema FIR 300 ml

GUA08162600

Nowy produkt

Nowoczesna formuła koncentratu GUAM Fangocrema FIR Anticellulite wykazuje intensywne działanie w walce z cellulitem. Intensywnie pobudza skórę i nie wymaga zawijania folią.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


174,00 zł

Opis

formułakrem
pojemność300 ml
kraj pochodzeniaWłochy
rodzaj skóryuniwersalne
pora stosowaniadzień
specjalne właściwościzwalcza cellulit

Więcej informacji

Nowoczesna formuła koncentratu wykazuje intensywne działanie w walce z cellulitem. Intensywnie pobudza skórę i nie wymaga zawijania folią. Krem zalecany jest do stosowania w trakcie lub po zakończeniu programu GUAM. Osoby o wrażliwej skórze skłonnej do pękania naczynek nie powinny używać kremu Fangocrema Guam.

Sposób użycia GUAM Fangocrema FIR Anticellulite :

Krem wmasowujemy do pełnego wchłonięcia w miejsca objęte cellulitem. Uczucie pieczenia zależy od ilości nałożonego kremu. Charakterystyczne zaczerwienienie i pieczenie pojawia się po ok. 10-15 minutach i utrzymuje się przez 30-40 minut. Jest to zjawisko całkowicie naturalne. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Ważne: Przy pierwszej aplikacji zaleca się zastosowanie mniejszej ilości preparatu. Dopiero po zweryfikowaniu reakcji skórnej można zwiększyć ilość. Bezpośrednio po zastosowaniu GUAM Fangocrema nie wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych. Zalecany schemat programu Guam Połączenie zabiegów z koncentratem Guam oraz z kremem Fangocrema Guam

Uwaga: bezpośrednio po aplikacji Guam Fango Crema nie wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych.

Produkty powiązane