Mesoestetic Dermamelan Zobacz większe

Mesoestetic Dermamelan krem 30g

MES03150400

Nowy produkt

Mesoestetic Dermamelan to przede wszystkim skuteczny krem na przebarwienia. Preparat rekomendowany jest dla każdego typu skóry, z wyjątkiem bardzo wrażliwej.

Kosmetyk może być stosowany samodzielnie, jako pielęgnacja rozjaśniająca. Skutecznie walczy z przebarwieniami na twarzy i innych partiach ciała oraz wyrównuje koloryt cery, dzięki selektywnie dobranym składnikom rozjaśniającym.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 10,00 zł.


539,00 zł

Opis

formułakrem
pojemność30g
kraj pochodzeniaHiszpania
rodzaj skóryprzebarwiona
pora stosowania24h
specjalne właściwościrozświetla

Więcej informacji

Mesoestetic Dermamelan to przede wszystkim skuteczny krem na przebarwienia. Preparat rekomendowany jest dla każdego typu skóry, z wyjątkiem bardzo wrażliwej.

Kosmetyk może być stosowany samodzielnie, jako pielęgnacja rozjaśniająca. Dermamelan jest intensywniejszą wersją Cosmelanu 2. Skutecznie walczy z przebarwieniami na twarzy i innych partiach ciała oraz wyrównuje koloryt cery, dzięki selektywnie dobranym składnikom rozjaśniającym.

Skład produktu opiera się na najlepiej znanych i najlepszych czynnikach rozjaśniających, takich jak: kwas kojowy, azelainowy, arbutyna. W połączeniu tworzą pielęgnację wspomagającą redukcję przebarwień. Krem posiada również działanie anti-aging oraz przeciwtrądzikowe i zwężające pory. Witaminy A, C i E rewitalizują skórę oraz neutralizują wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry. Może być stosowany o każdej porze roku, z zastosowaną ochroną UV.

Różnica między kremami Mesoestetic Cosmelan 2 i Dermamelan polega na tym, że ten ostatni ma wyższe stężenie składników aktywnych co naturalnie powoduje silniejsze działanie.  Krem Mesoestetic Dermamelan może być także stosowany samodzielnie w ramach domowej kuracji na przebarwienia lub anti-aging. Należy jednak pamiętać o zachowaniu środków ostrożności przy stosowaniu kosmetyków profesjonalnych w domu.

Mesoestetic Dermamelan działa poprzez blokowanie enzymu tyrozyny. Wpływa to na regulację wydzielania Melaniny w rejonach stosowania kremu, dzięki czemu przebarwienia zostają zredukowane.

Mesoestetic Dermamelan krem rozjaśnia wszelkie możliwe przebarwienia: posłoneczne, pozapalne, hormonalne, plamy starczy, czy piegi. Dzieje się tak, ponieważ bogaty zasób składników aktywnych (kwas kojowy, kwas salicylowy, kwas azalainowy, alfa-arbutyna, witamina A, C, E, niacynamid) reguluje procesy wydzielania łoju skóry twarzy oraz zwęża pory.

Niewątpliwą zaletą kremu Mesoestetic Dermamelan jest jego wszechstronność oraz uniwersalność. Poza standardowym zastosowaniem, czyli walką z przebarwieniami (badania potwierdziły 99% skuteczności w tej dziedzinie) krem może być także z powodzeniem stosowany w kuracji anti-aging. Dodatkowym atutem jest jego skuteczność o każdej porze roku – w przypadku lata należy dodatkowo stosować odpowiedni krem UV (minimum 30).

Preparat należy stosować od 3 do 7 razy w tygodni na uprzednio oczyszczoną skórę twarzy. Częstość należy uzależnić nie tylko od rodzaju problemu ale także intensywności przebarwień.  Po kilku dniach mogą wystąpić takie objawy jak zaczerwienienie, czy też złuszczenie lub napięcie skóry. Stosować przez 30 dni, w miarę możliwości z preparatami łagodzącymi takimi jak Mesoestetic Hydra Vital Factor K. Zaleca się przechowywanie w lodówce.

Przeciwwskazania do stosowania kremu Mesoestetic Dermamelan: opryszczka, ciąża i okres laktacji, przyjmowanie leków z witaminą A, aktywne zmiany skórne.

Produkty powiązane