Murier Skin Repair M-SRc krem 40 ml Zobacz większe

Murier Skin Repair M-SRc krem 40 ml

MUR03160600

Nowy produkt

Murier Skin Repair M-SRc opracowano, aby odbudowywał ochronny płaszcz lipidowy skóry przy pomocy komórek macierzystych i kwasu hialuronowego.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


145,00 zł

Opis

formułakrem
pojemność40 ml
kraj pochodzeniaFrancja
rodzaj skórysucha
pora stosowaniadzień
specjalne właściwościregeneruje

Więcej informacji

Murier Skin Repair M-SRc opracowano, aby odbudowywał ochronny płaszcz lipidowy skóry.
Preparat nie zawiera wody, ma lekką, nietypową konsystencję i tuż po aplikacji wtapia się w skórę nadając jej niezwykłą miękkość i aksamitność.
Dzięki zawartości elastomerów silikonowych oraz kompleksu emolientów na zewnętrznej powierzchni naskórka tworzy się niewidoczna warstwa okluzyjna, która zabezpiecza prawidłową funkcjonalność bariery lipidowej naskórka.
Zapobiega to nadmiernej utracie wody, likwidując objawy suchej skóry oraz stanowi barierę dla szkodliwych czynników zewnętrznych.
Zapewnia to natychmiastową ulgę przy podrażnionej, łuszczącej się, suchej skórze.
Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu skóra staje się gładka, zmarszczki ulegają wygładzeniu i spłyceniu. Co więcej, pozostający film powoduje również rozproszenie padających promieni słonecznych, dając tym samym optyczne wrażenie rozmycia zmarszczek.

Kompleksowa mieszanka składników aktywnych:
- oleju z nasion
- słonecznika,
- makadamii,
- z kiełków pszenicy,
- oliwy z oliwek
- oleju sezamowego
jest doskonałym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych: Omega 6, 7, 9, witaminy E, A, B, które wspomagają odbudowę warstwy lipidowej w skórze.
W efekcie zachowany zostaje prawidłowy poziom nawilżenia skóry i naturalne piękno.
Dzięki dodatkowi komórek macierzystych i kwasu hialuronowego kosmetyk ten staje się niezastąpiony w codziennej pielęgnacji.

"Komórki macierzyste" - Pod tą nazwą kryją się komórki, które posiadają zdolność do nieskończonejliczby podziałów komórkowych, ponadto są „nieśmiertelne” i samoodnawialne.
Oznacza to, że mogą zastępować zniszczone lub zmienione tkanki ciała, dając najlepsze efekty regeneracji naszej skóry.
W ten sposób zbliżamy się niemal do „rewolucji” w kosmetologii, ponieważ wyjątkowe właściwości tych komórek dają ogromne możliwości przywracania regeneracyjnych funkcji skóry, które zostały osłabione na skutek procesu starzenia, złych nawyków higienicznych, stresu i innych czynników.

Produkty powiązane