Fusion Mesotherapy Meso Lift Cream 50ml Zobacz większe

Fusion Mesotherapy Meso Lift Cream 50ml

FUS12200500

Nowy produkt

Fusion Mesotherapy Meso Lift to krem silnie liftingujący i modelujący kontury. Natychmiastowo podnosi policzki i wypełnia zmarszczki.

Krem dodaje objętości skórom wiotkim, o słabym zagęszczeniu kolagenu, przeciwdziała zmarszczkom grawitacyjnym oraz niweluje mikro napięcia i mikro zmarszczki powstające na skutek odwodnienia. Doskonały po 40 roku życia.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 7,00 zł.


378,00 zł

Opis

formułakrem
pojemność50 ml
kraj pochodzeniaFrancja
rodzaj skórypo 40
pora stosowaniadzień
specjalne właściwościwypełnia zmarszczki i modeluje kontur

Więcej informacji

Fusion Mesotherapy Meso Lift to krem silnie liftingujący i modelujący kontury. Natychmiastowo podnosi policzki i wypełnia zmarszczki. Przebudowuje skórę od samego jej serca – każdej pojedynczej komórki, dotleniając ją i dostarczając witamin i enzymów. Ultraliftingujący krem ​​korekcyjny z aktywnymi składnikami anti-ageing jako alternatywa “wampirzego liftingu” lub wypełniaczy.

Ultrakomfortowa tekstura spełni marzenie każdej skóry dając efekt aksamitnego wykończenia po zabiegu lub doskonałe uzupełnienie terapii profesjonalnej w domu. Łączy w sobie zalety i daje efekty wielu kremów w jednym.

Zawiera te same czynniki wzrostu, które obecne są w osoczu bogato płytkowym i odbudowują skórę od środka na nowo, prostując i wypełniając zmarszczki od środka. Krem dodaje objętości skórom wiotkim, o słabym zagęszczeniu kolagenu, przeciwdziała zmarszczkom grawitacyjnym oraz niweluje mikro napięcia i mikro zmarszczki powstające na skutek odwodnienia. Doskonały po 40 roku życia

Aktywne składniki

– Usieciowany kwas hialuronowy stosowany w wypełniaczach skórnych do wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd
– 5 czynników wzrostu (naskórkowy EGF, kwasopochodny fibroblastowy AFGF, podstawowy fibroblastowy BFGF, insulinowy IGF1 i naczyniowy śródbłonkowy VEGF) i kwas foliowy, które są bardzo skuteczne w stymulacji komórek do wzrostu . Zwiększają biosyntezę kolagenu oraz odbudowują śródbłonek zniszczonych naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmarszczki zmniejszają się aż o 38%, a nawilżenie skóry zwiększa się o 50% w ciągu 2 tygodni stosowania.
– Hydracell Q (acetyloglutamina) aktywuje biosyntezę kolagenu poprzez zmianę katabolicznego szlaku na szlak anaboliczny. Zwiększa również poziom potasu w komórkach, poprawiając ich retencję wody i turgor.

Sposób użycia

Krem aplikować na dzień po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy i osuszeniu. Nakładać kolistymi ruchami na całą twarz, szyję i dekolt omijając okolicę oczu. Na okolicę oczu zaaplikować Krem pod oczy Eye Sorbet.

Produkty powiązane