Fusion Mesotherapy Eye Sorbet Cream 30ml Zobacz większe

Fusion Mesotherapy Eye Sorbet Cream 30ml

FUS12200800

Nowy produkt

Fusion Mesotherapy Eye Sorbet  to wypełniający i wygładzający zmarszczki krem pod oczy. Redukuje “kurze łapki”, cienie i obrzęki pod oczami. Zagęszcza kolagen i rozświetla skórę dając efekt “wypoczętych oczu”. Ultraodżywczy krem ​​na problematyczne okolice oczu.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 4,00 zł.


210,00 zł

Opis

formułakrem
pojemność30 ml
kraj pochodzeniaFrancja
pora stosowaniadzień
specjalne właściwościredukuje cienie, obrzęki i zmarszczki

Więcej informacji

Fusion Mesotherapy Eye Sorbet  to wypełniający i wygładzający zmarszczki krem pod oczy. Redukuje “kurze łapki”, cienie i obrzęki pod oczami. Zagęszcza kolagen i rozświetla skórę dając efekt “wypoczętych oczu”. Ultra odżywczy krem ​​na problematyczne okolice oczu.

ak zimny sorbet łagodzi i eliminuje obrzęki i cienie pod oczami, a także trwale zapobiega nawrotom. Doskonale napina wiotką skórę i wypełnia zmarszczki, nadając promienny blask spojrzeniu.

Odbudowuje wieloletnie uszkodzenia kolagenu spowodowane słońcem oraz uzupełnia ubytki w sieci naczyń włosowatych, dzięki czemu do tej okolicy dociera zwiększona dawka życiodajnego tlenu i bomba witamin.

Jest lekki jak sorbet, dlatego bez obciążenia delikatnej i cienkiej skóry wokół oczu udrażnia zablokowane mikronaczynka będące przyczyną obrzęków. Przywraca młodość i świeżość spojrzenia już w ciągu jednej minuty od aplikacji.

Aktywne składniki

– Usieciowany kwas hialuronowy ten sam co stosowany w wypełniaczach zmarszczek, szybko nadaje objętości i wypełnia linie mimiczne
– 5 czynników wzrostu (naskórkowy EGF, kwasopochodny fibroblastowy AFGF, podstawowy fibroblastowy BFGF, insulinowy IGF1 i naczyniowy śródbłonkowy VEGF) i kwas foliowy, które są bardziej skuteczne w stymulacji komórek do wzrostu niż te w ludzkim łożysku. Zwiększają biosyntezę kolagenu oraz odbudowują śródbłonek zniszczonych naczyń krwionośnych, dzięki czemu zmarszczki zmniejszają się aż o 38%, a nawilżenie skóry zwiększa się o 50% w ciągu 2 tygodni stosowania.
– Hydracell Q (acetyloglutamina) aktywuje wytwarzanie się kolagenu. Zwiększa również poziom potasu w komórkach, poprawiając ich retencję wody i turgor.

Sposób użycia

Na oczyszczoną i osuszoną skórę aplikować odrobinę kremu opuszkami palców i rozprowadzić delikatnie, kolistymi ruchami w kierunku od zewnętrznego kącika do wewnętrznego. Nie rozciągać skóry

Produkty powiązane