Lista produktów według marki Montibello

Montibello to renomowana hiszpańska marka kosmetyków do włosów najwyższej jakości. Kosmetyki do pielęgnacji odżywiają i wzmacniają włosy nadając im przy tym niesamowity blask. Włosy zyskują niezwykły wygląd oraz naturalny kształt.

W naszej ofercie znajdziesz specjalnie wyselekcjonowane kosmetyki do pielęgnacji włosów - szampony, maski i odżywki.

Korzenie marki Montibello sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.


Od chwili rozpoczęcia działalności firma dostarcza produkty wysokiej jakości, opracowywane naukowo, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Produkty powstają w laboratoriach w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania.


Sposób działania oparty jest na najnowszych zdobyczach naukowych i korzystaniu z najbardziej zaawansowanych zestawów składników aktywnych, na jakie pozwala współczesna technologia

Produkty Montibello przygotowywane są w profesjonalnych laboratoriach, w oparciu o najnowsze technologie oraz badania.

Montibello oferuje różnorodne linie kosmetyków do pielęgnacji włosów - TREAT, która jest odpowiedzią na oczekiwania i problemy związane z każdym typem włosów, a także trzy serie do stylizacji - HDs, Finalstyle i Finalfine, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną fryzurę

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Montibello odżywiają i wzmacniają włosy, nadając im przy tym niesamowity blask. Włosy zyskują niezwykły wygląd oraz naturalny kształt. Zniszczone włosy odzyskują dawny blask.

Mniej
Dodano do Listy Życzeń
Dodano produkt do porównania

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.