Lista produktów według marki Montibello

Montibello to renomowana hiszpańska marka kosmetyków do włosów najwyższej jakości. Kosmetyki do pielęgnacji odżywiają i wzmacniają włosy nadając im przy tym niesamowity blask. Włosy zyskują niezwykły wygląd oraz naturalny kształt.

W naszej ofercie znajdziesz specjalnie wyselekcjonowane kosmetyki do pielęgnacji włosów - szampony, maski i odżywki.

Korzenie marki Montibello sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie i przez lata konsekwentnie wypracowywała wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii. Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.


Od chwili rozpoczęcia działalności firma dostarcza produkty wysokiej jakości, opracowywane naukowo, które stanowią wyraz jej unikalnego stylu i charakteru. Produkty powstają w laboratoriach w oparciu o prowadzone przez 22 naukowców badania.


Sposób działania oparty jest na najnowszych zdobyczach naukowych i korzystaniu z najbardziej zaawansowanych zestawów składników aktywnych, na jakie pozwala współczesna technologia

Produkty Montibello przygotowywane są w profesjonalnych laboratoriach, w oparciu o najnowsze technologie oraz badania.

Montibello oferuje różnorodne linie kosmetyków do pielęgnacji włosów - TREAT, która jest odpowiedzią na oczekiwania i problemy związane z każdym typem włosów, a także trzy serie do stylizacji - HDs, Finalstyle i Finalfine, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną fryzurę

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Montibello odżywiają i wzmacniają włosy, nadając im przy tym niesamowity blask. Włosy zyskują niezwykły wygląd oraz naturalny kształt. Zniszczone włosy odzyskują dawny blask.

Mniej
Dodano do Listy Życzeń
Dodano produkt do porównania