Footlogix Cuticle Softener Zmiękczacz do Skórek 118ml

Footlogix Cuticle Softener Zmiękczacz do Skórek 118ml

 • Footlogix Cuticle Softener to profesjonalny zmiękczacz skórek paznokciowych, który skutecznie zmiękcza skórki i zrogowaciały naskórek wokół wału paznokciowego i pod wolnym brzegiem paznokcia.
 • Polecany do suchych skórek wokół paznokci u stóp, do stosowania jako zmiękczacz skórek podczas wszystkich pedicure oraz do usuwania twardych skórek z fałdów paznokciowych u stóp.
 • Zawiera mocznik, który naturalnie zmiękcza skórki bez pozbawiania otaczającej skóry niezbędnej wilgoci. Nie zawiera kwasów, działa szybko, jest delikatny i efektywny.
 • Precyzyjny aplikator pozwala na wąski przepływ produktu. Nieagresywna formuła nie wymaga zmywania.
 • Polecany dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje skórki paznokciowe i cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami.
105,00 zł

(0,89 zł za mililitr)

 • 100% Oryginalne Kosmetyki 100% Oryginalne Kosmetyki
 • Próbki Gratis do Każdego Zamówienia Próbki Gratis do Każdego Zamówienia
 • Przejrzysty Regulamin i Bezproblemowe Zwroty Przejrzysty Regulamin i Bezproblemowe Zwroty
 • Gwarancja Satysfakcji z Zakupów (99,07% zadowolonych klientów według Ceneo) Gwarancja Satysfakcji z Zakupów (99,07% zadowolonych klientów według Ceneo)
 • 100% Oryginalne Kosmetyki 100% Oryginalne Kosmetyki
 • Próbki Gratis do Każdego Zamówienia Próbki Gratis do Każdego Zamówienia
 • Przejrzysty Regulamin i Bezproblemowe Zwroty Przejrzysty Regulamin i Bezproblemowe Zwroty
 • Gwarancja Satysfakcji z Zakupów (99,07% zadowolonych klientów według Ceneo) Gwarancja Satysfakcji z Zakupów (99,07% zadowolonych klientów według Ceneo)

Opis

Footlogix Cuticle Softener to profesjonalny zmiękczacz skórek paznokciowych, który skutecznie zmiękcza skórki i zrogowaciały naskórek wokół wału paznokciowego i pod wolnym brzegiem paznokcia. Zawiera mocznik, który naturalnie zmiękcza skórki bez pozbawiania otaczającej skóry niezbędnej wilgoci. Precyzyjny aplikator pozwala na wąski przepływ produktu. Nieagresywna formuła nie wymaga zmywania.

Footlogix Cuticle Softener to idealny produkt do pielęgnacji skórek paznokciowych u stóp. Jego specjalnie opracowana formuła pozwala na szybkie usunięcie nadmiaru zanieczyszczeń spod wolnego brzegu paznokcia. Skutecznie zmiękcza skórki, nawilżając je, a nie odwadniając. Nie zawiera kwasów, działa szybko, jest delikatny i efektywny. Jest bezpieczny dla diabetyków i wszystkich typów skóry.

Footlogix Cuticle Softener jest polecany do suchych skórek wokół paznokci u stóp, do stosowania jako zmiękczacz skórek podczas wszystkich pedicure oraz do usuwania twardych skórek z fałdów paznokciowych u stóp. Może być stosowany przed innymi zabiegami Footlogix, a także jako zalecany produkt do suchych pedicure.

Właściwości i Zalety kosmetyku:

Skutecznie zmiękcza skórki i zrogowaciały naskórek wokół wału paznokciowego i pod wolnym brzegiem paznokcia Zawiera mocznik, który naturalnie zmiękcza skórki bez pozbawiania otaczającej skóry niezbędnej wilgoci Precyzyjny aplikator pozwala na wąski przepływ produktu Nieagresywna formuła nie wymaga zmywania Bezpieczny dla diabetyków i wszystkich typów skóry Polecany do suchych skórek wokół paznokci u stóp Do stosowania jako zmiękczacz skórek podczas wszystkich pedicure Do usuwania twardych skórek z fałdów paznokciowych u stóp Może być stosowany przed innymi zabiegami Footlogix

Składniki aktywne:

 • Mocznik - Naturalnie zmiękcza skórki bez pozbawiania otaczającej skóry niezbędnej wilgoci. Pozwala na szybkie usunięcie nadmiaru zanieczyszczeń spod wolnego brzegu paznokcia. Skutecznie zmiękcza skórki, nawilżając je, a nie odwadniając. Delikatna formuła jest bezpieczna dla diabetyków i wszystkich typów skóry.
 • Gliceryna - Wykazuje działanie nawilżające i zmiękczające, dzięki czemu skutecznie zmiękcza skórki i zrogowaciały naskórek wokół wału paznokciowego i pod wolnym brzegiem paznokcia.

Sposób użycia:

Nanieś niewielką ilość produktu bezpośrednio na skórki paznokciowe i fałdy paznokci na każdym palcu. Pozwól, aby się wchłonął przez 60 sekund, aby łatwo usunąć nadmiar zanieczyszczeń. Następnie delikatnie usuń nadmiar martwej skóry za pomocą narzędzi do pedicure. Wyrównaj wolny brzeg, wyczyść obszar skórek i wypoleruj płytkę paznokcia. Wytrzyj pozostałe zanieczyszczenia skóry ręcznikiem. Nie jest konieczne spłukiwanie stopy wodą, ponieważ zmiękczacz będzie nadal nawilżać nawet po zakończeniu pedicure. Stosować razem z Callus Softener i profesjonalną tarką do stóp, aby przyspieszyć zabiegi pedicure w salonie i spa.

Skład INCI:

water (aqua), urea, glycerin, phenoxyethar xanthan gum, ethylhexylglycerin, tetrasodium edta

Szczegóły produktu

FOO11232300

Powiązane produkty

Dodano do Listy Życzeń
Dodano produkt do porównania